CITYMAL Profi Exklusiv

CITYMAL Profi je řada malířských vodou ředitelných barev určených k malování stěn v interiérech obytných a komerčních prostor. Barvy jsou vhodné také na sanační omítky a sádrokartony. Vynikají především svou kryvostí. Jsou paropropustné.

Barvy CITYMAL Profi jsou vyráběny ve čtyřech variantách:

CITYMAL Profi Standard Čistě bílá, otěruvzdorná barva.

 

CITYMAL Profi Plus Sněhobílá, otěruvzdorná barva. Bělost minimálně 90 %. Vydatnost: 8 - 10 m²/kg dle způsobu aplikace, savosti a hrubosti podkladu CITYMAL Profi Exklusiv Zářivě bílá, vysoce kvalitní, otěruvzdorná interiérová barva. Bělost minimálně 92 %. Vydatnost: 7 - 9 m²/kg dle způsobu aplikace, savosti a hrubosti podkladu CITYMAL Profi Forte Zářivě bílá, vysoce kvalitní, omyvatelná interiérová barva. Bělost minimálně 94 %. Vydatnost: 7 - 9 m²/kg dle způsobu aplikace, savosti a hrubosti podkladu

Před aplikací barvy se doporučuje z podkladu odstranit prach, mastnotu, případně seškrabat starou barvu a aplikovat penetrační nátěr, popř. naředěnou barvu v poměru 2 díly barvy a 1 díl vody. Po prvním penetračním nátěru se nanáší další jedna až dvě vrstvy. Barvy CITYMAL Profi lze tónovat běžnými tónovacími barvami, nebo na objednání dle vzorkovnice RAL a NCS.

Aplikace: štětkou, válečkem, stříkáním

Bělost minimálně 88 %. Snadná tónovatelnost.

Vydatnost: 8 - 10 m²/kg dle způsobu aplikace, savosti a hrubosti podkladu

Schnutí při 20° C: nejdéle do 60 minut

Balení: 6 kg, 12 kg, 40 kg (CITYMAL Profi Forte 30 kg balení a Exklusive 40 kg balení na zakázku).